Informacja o projekcie

5 czerwca 2013Biuro Projektu

Właśnie trwa trzeci rok realizacji naszego projektu. Uczestnicy i ich rodziny na co dzień korzystają z Internetu i sprzętu komputerowego doskonaląc swoje umiejętności nabyte podczas szkoleń podnoszących znajomość obsługi komputera oraz wykorzystania zasobów Internetu,

Dostarczony w ramach projektu sprzęt komputerowy jak i dostęp do bezpłatnego Internetu spełnia podstawowy cel projektu jakim jest zapewnienie dostępu do Internetu dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym z powodu trudnej sytuacji materialnej lub niepełnosprawności.

Liczne zapytania codziennie napływające do biura projektu dotyczące spraw związanych z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego, sprzętu antenowego czy jakości sygnału Internetowego świadczą o spełnieniu założonych w projekcie celów i wskaźników.

Informujemy uczestników projektu że realizacja projektu potrwa do 31.10 2013 roku . Po tym czasie nastąpi okres trwałości projektu który potrwa do końca 2018 roku. W okresie trwałości projektu dostęp do Internetu będzie darmowy a serwisowanie sprzętu komputerowego i sprzętu do odbioru Internetu będzie wykonywane ze środków Gminy Miejskiej Przeworsk.

Biuro Projektu

Koordynator projektu: