Zakończenie montażu urządzeń antenowych u beneficjentów.

18 maja 2011Biuro Projektu

Po dokonaniu pomiarów sygnału internetowego  w mieszkaniach uczestników projektu utworzona została ostateczna lista 80 beneficjentów końcowych. Wśród nich Komisja Rekrutacyjna wybrała 40 rodzin, które dodatkowo otrzymały zestawy komputerowe. Utworzono też listę 5 uczestników rezerwowych,  którzy zgodnie z Regulaminem projektu  mogą zastąpić uczestników końcowych w momencie ich rezygnacji bądż niespełniania kryteriów uczestnictwa.Do wszystkich beneficjentów końcowych i uczestników rezerwowych została wysłana drogą pocztową informacja o ostatecznym zakwalifikowaniu do udziału w naszym projekcie. Wysłano również 3 egzemplarze umów użyczenia sprzętu antenowego, które podpisane należy dostarczyć do naszego biura. Rozpoczęto też montaż zestawów komputerowych  przez firmę KAWICOM z Łańcuta, po wcześniejszy telefonicznym ustaleniu z uczestnikiem projektu, dogodnego terminu.W chwili obecnej jest udostępniony Internet dla wszystkich beneficjentów projektu. Trwają ostateczne prace konfiguracji sprzętowej i programowej wszystkich urządzeń przesyłających i odbierających Internet tak aby poprawić i zoptymalizować dostęp do sieci. Wszystkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu Internetu proszę zgłaszać do Biura projektu.

Twoje ip 3.233.239.102